INICI

HORARIS

IMATGES

RESULTATS

slide01.jpgslide02.jpgslide03.jpg

16 i 17 de DESEMBRE

 

EQUIP RIVAL DIA HORA CAMP
         
JUVENIL NACIONAL EUROPA diumenge 18:30 Nou Sardenya
JUVENIL PREFERENT LLEIDA ESPORTIU dissabte 18:30 Can Jofresa
JUVENIL PRIMERA "C" SABADELL NORD dissabte 17:00 Ca N'Oriac
         
CADET DIVISIÓ D'HONOR GIRONA dissabte 16:00 Can Jofresa
CADET PREFERENT "B" GIMNÀSTIC MANRESA diumenge 16:00 Can Jofresa
CADET PREFERENT "C" VILASSAR DALT diumenge 16:00 Vilassar de Dalt
CADET PRIMERA "D" JUV. 25 SEPTIEMBRE dissabte 11:45 Grup 25 de Setembre
CADET SEGONA "E" EF SABADELL diumenge 9:45 Can Jofresa
CADET SEGONA "F" PB CASTELLBISBAL dissabte 16:00 Castellbisbal
         
INFANTIL DIVISIÓ D'HONOR CE MANRESA diumenge 12:00 Can Jofresa
INFANTIL PREFERENT "B" SANT IGNASI dissabte 15:30 Col·legi Sant Ignasi
INFANTIL PREFERENT "C" NATACIÓ TERRASSA diumenge 12:15 Natació Terrassa
INFANTIL PRIMERA "D" CERDANYOLA VALLÈS dissabte 9:45 Les Palmeres
INFANTIL SEGONA "E" PUEBLO NUEVO 2002 diumenge 10:15 Poble Nou
INFANTIL SEGONA "F" JÚNIOR diumenge 9:45 Les Palmeres
INFANTIL SEGONA "G" EF BASE RIPOLLET diumenge 10:00 Industrial Ripollet
         
ALEVÍ PREFERENT MEDIAGOL CUP div/dis/diu - Cornellà
ALEVÍ PREFERENT CERDANYOLA VALLÈS dimecres 20 19:00 La Bòbila
ALEVÍ PRIMERA "B" GRANOLLERS dissabte 12:30 Can Jofresa
ALEVÍ PRIMERA "C" CE SABADELL dissabte 14:00 Can Jofresa
ALEVÍ PRIMERA "D" CE MANRESA diumenge 10:00 Nou Congost
ALEVÍ SEGONA "E" CE MANRESA dissabte 14:30 Nou Congost
ALEVÍ SEGONA "F" BARBERÀ ANDALUCÍA dissabte 11:30 Les Palmeres
ALEVÍ SEGONA "G" HERMES dissabte 10:30 Montgat
ALEVÍ SEGONA "H" CALDES MONTBUI dissabte 14:00 Can Jofresa
ALEVÍ SEGONA "I" LLINARS dissabte 11:15 Joan Misser i Coll
ALEVÍ TERCERA "J" FUNDACIÓ TERRASSA 1906 dissabte 13:15 Bonaire
ALEVÍ TERCERA "K" PUEBLO NUEVO 2002 dissabte 9:45 Poble Nou
ALEVÍ TERCERA "L" RUBÍ dissabte 11:30 Les Palmeres
ALEVÍ TERCERA "M" PB SANT CUGAT dissabte 14:15 Les Palmeres
         
BENJAMÍ PREFERENT "A" MERCANTIL diumenge 10:30 Arrahona-Merinals
BENJAMÍ PREFERENT "B" CAN RULL RÓMULO TR. dissabte 12:30 Can Jofresa
BENJAMÍ PRIMERA "C" JÚNIOR dissabte 12:30 Júnior
BENJAMÍ SEGONA "D" MIRASOL-BACO UNIÓ dissabte 10:30 Can Jofresa
BENJAMÍ SEGONA "E" CAN RULL RÓMULO TR. diumenge 9:00 Can Rull
BENJAMÍ SEGONA "F" NATACIÓ TERRASSA dissabte 10:30 Can Jofresa
BENJAMÍ SEGONA "G" DESCANSA - - -
BENJAMÍ TERCERA "H" CERDANYOLA VALLÈS diumenge 11:30 Les Palmeres
BENJAMÍ TERCERA "I" CE SABADELL dissabte 9:00 Olimpya
BENJAMÍ TERCERA "J" CERCLE SABADELLÈS dissabte 14:15 Les Palmeres
         
PREBENJAMÍ "A" SANT CUGAT dissabte 13:00 Les Palmeres
PREBENJAMÍ "B" SANT CUGAT dissabte 13:30 Jaume Tubau
PREBENJAMÍ "C" BARBERÀ ANDALUCÍA dissabte 11:45 Antoni Serra
PREBENJAMÍ "D" CASTELLBISBAL dissabte 13:00 Les Palmeres
PREBENJAMÍ "E" MIRASOL-BACO UNIÓ dissabte 12:00 Mirasol
PREBENJAMÍ "F" EUROPA dissabte 10:00 Les Palmeres
PREBENJAMÍ "G" SANT PERE NORD dissabte 11:00 Les Palmeres
PREBENJAMÍ "H" SANT CUGAT dissabte 12:00 Jaume Tubau
         
VALLÈS FC MAURINA EGARA diumenge 12:00 La Maurina
© Unió de Futbol Base Jàbac i Terrassa